All for Joomla All for Webmasters

Лікування зубів

Якісне лікування ваших зубів без болю та з гарантією

Лікування карієсу

Карієс — це захворювання твердих тканин зуба, в результаті якого на його поверхні виникають дефекти у вигляді порожнин.

Лікування пульпіту

Пульпіт — це запалення судинно-нервового пучка (пульпи), що знаходиться в середині зуба, внаслідок проникнення в неї бактерій з каріозної порожнини зуба.

Лікування періодонтиту

Періодонтит — це запалення кісткової тканини, що оточує зуб, внаслідок чого порушується цілісність зв’язкового апарату, що утримує зуб в альвеолі та кортикальної пластинки кістки.

Некаріозні ураження

Гіпоплазія емалі – це вроджений порок недорозвитку зуба або його тканин пов’язаний з порушення обміну речовин у плода.

Вирівнювання Прикусу

Рівні зуби важливі не тільки з естетичної точки зору. Неправильний прикус створює ряд фізіологічних проблем: важко пережовування їжі і якісне очищення зубів. А це може стати причиною розвитку захворювань органів травлення, привести до руйнування зубів.

Ортодонтія

Наші переваги

Комплексне стоматологічне лікування, спрямоване на повне відновлення функцій зубощелепної системи, завдяки найсучаснішим технологіям, обладнанню і професійним навичкам.

Наші стандарти — це повна безпека інфекційного контролю для пацієнтів та медичного персоналу, завдяки застосуванню найсучасніших методів дезінфекції та стерилізації.

Нашою безперечною перевагою є оснащення новим та сучасним обладнанням.
У нашому розпорядженні пломбувальні матеріали і знеболюючі препарати від провідних виробників.
Лікарі нашої стоматології завжди спокійні і доброзичливі, тому навіть ті пацієнти, які відчувають страх перед стоматологічними процедурами, відчувають себе впевнено і спокійно.

Бажаєте мати здорові зуби та привабливу посмішку?